Çevreye Duyarlı Bir Dünya Oluşturduk

Simitçi Dünyası olarak şubelerimiz ve üretim alanlarımızda doğal [...]

 

Simitçi Dünyası olarak şubelerimiz ve üretim alanlarımızda doğal kaynakların korunması konusunda çok hassasız. Üretim alanlarımızda doğaya verilen zararın minimuma indirilmesi için devamlı çalışıyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Daha yeşil bir doğa için gereken teknolojileri üretim alanlarımızda kullanıyoruz.


Fabrikalarımızdan çıkan atıkların çevreye zarar vermemesi için ayrıştırılması ve sınıflandırılması, özellikle üzerinde durduğumuz konulardan. Çevresel sorumluluklarımız bünyesinde doğaya zarar verebilecek her türlü etkenin önlemini önceden alıyoruz. Çevreye duyarlı dünyamızı yaratırken, üretim alanlarından çıkan atıkların hiçbir canlıya zarar vermemesi de çevre yönetim sistemimizin önemli bir parçası.


Çevre Yönetimi kapsamında aldığımız ISO 14001 Çevre Belgesi’yle doğa bilincimiz artık tescilli. Çevresel kirliliği azaltan, önleyen ve kontrol altında tutan kurumlara layık görülen bu belge çerçevesinde; kurum içi eğitim programları düzenliyor ve çalışanlarımızın bilinçlenmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

    Test

    Form Gönderimi

    Tamam