Franchise

Franchise Süreci

 

Franchising (veya bayilik), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.


Bulunduğumuz sektörde en önemli noktalar lezzet ve sunumdur. Tabelamızın olduğu her noktada bu iki kalitenin standartlarımıza uygun olması ise şartımızdır. Simitçi Dünyası’nın Franchise’ı olma ayrıcalığını başvurunuzdan, müşterinizin mağazanızdan ayrılışına kadar her noktada hissedersiniz. Sizi ve ekibinizi eğitip geliştirerek, sizin ve markamızın doğru hizmet kalitesiyle anılmasını sağlamaktayız.


Franchise ağımızdaki personelin eğitim düzeyi titiz olduğumuz konulardan birisidir. Merkezimizde düzenlediğimiz Simitçi Dünyası Akademisi eğitim panellerinde hem yöneticilere hem de personellere sertifikalı eğitimler vermekteyiz. Ek olarak yeni açılacak şubelerin personellerine, özellikle işlek olan şubelerimizde staj görebilmeleri için programlar yapılır.


Ailemize katılarak piyasa standartlarında en yüksek kar marjlarına sahip bir franchise zincirinin elçisi olacaksınız. Ticari ve hukuki konular dahil her alanda danışmanlığımız altındasınız. Stok yönetiminizi lojistik desteğimiz ile sürekli taze tutmakta ve fabrikamızda bulunan sistemler sayesinde standart lezzetin sürekliliğini kontrol altında tutmaktayız. Simitçi Dünyası’nın güçlü ekibi franchise sürecinin her aşamasında yanınızda olacaktır. Simitçi Dünyası projeden mimariye, inşaattan tedariğe kadar yeni şubenizi anahtar teslim olarak size sunacaktır.


Tanıtım, kurumsal iletişim ve reklam alanlarında da kimliği oturmuş ve tanınan bir markayla çalışma keyfini müşterilerinizin beğenilerinden dinleyeceksiniz. Övgü alan mağaza konseptlerimiz ve kampanyalarımız her zaman müşterilerimizin ilgisine yönelik ve etki yaratan çalışmalar olmaktadır. Sizi de Simitçi Dünyası’nın avantajlı fırsatlarından yararlanmak, karlı ve lezzetli bir ortaklık gerçekleştirmek için Franchise ağımıza bekliyoruz.


Simitçi Dünyası Ailesi’nin bir parçası olarak sadece kendi işinizin patronu olmakla kalmayıp kalitenin ve prestijin duraklarındaki lezzet danışmanlığı görevini de üstleneceksiniz. Eşsiz tatlara sizin de katkılarınızla ulaşacak saygın müşterilerimizin yüzlerindeki gülümseme, size motivasyon kaynağı olacak. Mutluluğu yaymanın haklı gururunu paylaşmak ve el ele başarıya yürümek franchise sistemimizin en büyük hedefi. Bu karlı iş birliğinin size sağlayacağı avantajlardan başlıcaları;

  • Marka bilinirliğinden faydalanmak
  • Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesine sahip olmak
  • Yatırım riskini azaltan başarısı kanıtlanmış işletme sistemine dahil olmak
  • Ar-Ge çalışmaları sonucunda yeni ürünlerle çeşitlenen ürün yelpazesi
  • Personel eğitimlerinin düzenli olarak verilmesi
Test

Form Gönderimi

Tamam