Kurumsal

Kurumsal


Simitçinin ve simit severlerin geldiği yerden geliyoruz…


Geleneksel gıda ürünlerini modern, hijyenik ve nezih ortamlarda tüketiciye sunma eğiliminin ağırlık kazandığı günümüzde; simit tablasını nereye kuracağını bilen simitçinin, simidin tazesini, çıtırını, ona dokundukları anda hisseden ellerin dikkat ve hassasiyetiyle yola çıktık.


Geleneksel kültüre ilişkin derin bilgimizi, inovasyon kabiliyetimizle birleştirerek 2012 yılında “Simitçi Dünyası”nı kurduk. Fırın ve Mutfak kafelerimizi simit severlerin gündelik gezintilerinde ve hareketli iş ortamlarında rahatça ulaşabilecekleri merkezlerde seçerek, Simitçi Dünyası markasına ait mağazalar zincirinin ilk halkalarını oluşturduk.


Hızlı ama telaşsız bir gayretle açılan Simitçi Dünyası’nın; fırın ve mutfak kafeleri, kısa sürede kalitenin ve geleneksel damak tadının adı, samimiyet dolu muhabbetlerin tek adresi oldu. Başarılı neticelerden alınan güçle beraber; daha hızlı ve daha emin adımlarla, büyük bir yapının temel taşlarını bir bir örmeyi sürdürüyoruz.


Hedefimiz; tüm Türkiye de şubeler açıp misafirler tarafından sevilen buluşma noktası olurken aynı zamanda Asya, Avrupa ve Mena ülkelerinde bir Türk markası olmak.

Test

Form Gönderimi

Tamam